odpowiedz na temat
  • Autor:
  • ~Wasil
  • Data dodania:
  • 2017-05-26 16:39:22
  • Witajcie, potrzebuje pomocy. W trzech pokojach zdublowałem okna dachowe, czyli chce założyć 2 sztuki na pokój. Rodzina i doradcy mówią mi że to za dużo, że ciepło będzie strasznie uciekać oraz że wyrzucam pieniądze w błoto a w lecie to na poddaszu nie będzie można mieszkać ze względu na temperaturę. Myślałem nad zamontowanie okien RotoQ rozmiar 78x140.
    Pozdrawiam
  • Autor:
  • ~radek
  • Data dodania:
  • 2017-08-27 09:54:28
  • Co do okien dachowych, to podstawą jest użyteczność, funkcjonalność i estetyka. Jeżeli czuje Pan potrzebę zamontowania większej powierzchni okien ze względu na światło i estetykę, to oczywiście ma Pan takie prawo w końcu to Pana dom i Pan będzie tam mieszkał zadowolony) . Problemy raczej pojawiają się przy doborze okien. Źle dobrane okna, nawet przy niewielkich rozmiarach będą doskwierać i utrudniać funkcjonowanie zimą i latem. Jednak da się stworzyć system okien dachowych tak by był w pełni komfortowy w użytkowaniu. Najlepiej udać się do profesjonalnej firmy dachowej by dobrali odpowiednie produkty.
    Ps. Zapraszamy do Avito Dachy... . A okna dachowe Roto Q to na pewno jeden z lepszych produktów. Natomiast jak każdy potrzebuje skomponowania go z dachem.